NÁŠ PŘÍSTUP KE SKLE..

Jsme společnost s dlouholetou praxí v oboru. Nabízíme veškeré sklenářské práce a skleněné produkty na míru i s montáží včetně dopravy. Realizujeme velké i malé zakázky. Klademe důraz na vysokou kvalitu prací a individuální přístup k zákazníkům.

Dodáváme a montujeme veškeré druhy interiérových a exteriérových skel:

Skleněné obklady za kuchyňskou linku
Přemýšlíte čím obložit stěnu za kuchyňskou linkou? Zvolte sklo! Skleněné obklady mají mnoho výhod jedním z nich je jedinečný a moderní vzhled. Další výhodou jsou technické parametry skleněných obkladů a to: bezpečnost, odolnost vůči tepelným a mechanickým vlivům, hygiena a čištění obkladů, moderní vhled a design, dlouhá životnost.

Skleněné dveře
Dveře jsou nedílnou součástí bytu a  výrazným interiérovým prvkem, který vnese do prostoru světlo, zvláště u dveří celoskleněných. Svým designem výrazně ovlivní prostor, ve kterém jsou umístěny. Vyrábíme dveře na míru, dle bezpečnostních norem a požadavků stavebního otvoru, počínaje zaměřením na místě, přes navržení, odbornou konzultaci, až po samotnou montáž. Dále nabízíme výběr z mnoha typů kování, ze kterého si vybere opravdu každý.

Celoskleněné stěny
Stěny ze skla přináší do interiéru více světla, moderní design, optické zvětšení a zajímavé rozdělení prostoru např. kanceláří, prezentačních místností, obchodů, recepcí, jídelen. Celoskleněné stěny vyrábíme v mnoha provedeních. Možnosti výroby jsou fixní stěny bez dveří,s dveřmi kyvnými či posuvnými.

Sprchové kouty
Skleněné sprchové kouty a zástěny jsou velmi moderní a je to zajímavý prvek každé koupelny. Sprchové kouty jsou v mnoha podobách - rohové, sprchové zástěny nebo skleněné dveře. Vše zhotovíme na míru, dle Vašeho přání a osadíme kvalitním kováním a těsněním. Sklo přiděláváme v těsné návaznosti na podlahu, stěnu, strop.

Skleněné střechy
Sklo se stále častěji využívá při zastřešení budov, kdy se prosvětlí hlavně její centrální prostory. U skleněných střech jsou velmi vysoké nároky na bezpečnost, proto se musí použít odpovídající tloušťka a druh skla, také záleží na velikosti jednotlivých tabulí a sklonu střechy.

Polykarbonat / Makrolon 
Komůrkové (dutinkové) polykarbonátové desky) jsou vynikajícím materiálem pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání, zastřešenía prosvětlování. Desky jsou opatřeny vrstvou proti UV záření, což zajišťuje odolnost vůči stárnutí vlivem klimatických podmínek, dlouhou životnost, dlouhodobé zachování optických vlastností a pomáhá zachovat vysokou tuhost a únosnost.

Plexisklo
Vyrábí se extruzí (vytlačováním) a druhy jsou: čirý, opálový (mléčný), barevný. 

Ke sklu máme osobní vztah a tak každou zakázku pro Vás děláme s zábavou a radostí!